Będą odchodzić.
To nieuniknione.
Będą od was odchodzić znajomi, przyjaciele, rodzina... Nawet ci praktykujący jogę, medytacje, czy inne ćwiczenia duchowe.
I wtedy poznacie, że czynili tak z poziomu umysłu i nie są w procesie Wzniesienia.
Odejdą, bo nie nadążą za wami, a są zbyt uwikłani w ego, by chcieć was dogonić.
Odpadną, bo będą musieli zawrócić tam, skąd przyszli, by iść z wami.
Nie dali rady i nie ma w tym niczyjej winy.
Naprawdę chcieli, ale nie dali rady wznieść się ponad swoje ego, ani pozbyć się starych oprogramowań.
Nie dali rady, więc popełnili "samobójstwo" energetyczne. Bali się Nowego i przestali iść w kierunku Życia.
Cóż, bywa i tak.
Nie Zatrzymujcie Ich...
Sława Rudnicka
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz