23 czerwca 2026

 

Będą odchodzić.

To nieuniknione.

Będą od was odchodzić znajomi, przyjaciele, rodzina... Nawet ci praktykujący jogę, medytacje, czy inne ćwiczenia duchowe.

I wtedy poznacie, że czynili tak z poziomu umysłu i nie są w procesie Wzniesienia.

Odejdą, bo nie nadążą za wami, a są zbyt uwikłani w ego, by chcieć was dogonić.

Odpadną, bo będą musieli zawrócić tam, skąd przyszli, by iść z wami.

Nie dali rady i nie ma w tym niczyjej winy.

Naprawdę chcieli, ale nie dali rady wznieść się ponad swoje ego, ani pozbyć się starych oprogramowań.

Nie dali rady, więc popełnili "samobójstwo" energetyczne. Bali się Nowego i przestali iść w kierunku Życia.

Cóż, bywa i tak.

Nie Zatrzymujcie Ich... 

Sława Rudnicka

Brak komentarzy: