Lęk stanowi doskonałą pożywkę dla wszelkich ograniczeń i blokad.
Żyjąc w strachu rezygnujesz z siebie i swoich marzeń. Ulegasz mu i oddajesz swoją moc. Masz poczucie uwięzienia i beznadziei. Żyjesz stratami przeszłości lub oczekiwaniami przyszłości.
Nie ma cię w chwili obecnej. Nie żyjesz tylko wegetujesz.
Wyjdź z klatki umysłu-sabotażysty i otwórz swoje wewnętrzne okno na świat. Zacznij świadome życie w uważności chwili.
Nie wiesz jak dokonać zmian?
Zapraszam na sesje samorozpoznania.
Maria Wiedunka
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz